Skontaktuj się z nami x

KAMERZYSTA NA WESELE ZAKOPANE, WIDEOFILMOWANIE ZAKOPANE, FOTOGRAFIA ŚLUBNA ZAKOPANE

1a
2a
s_1
3a
4a
5a
6a
7a
8a
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Shadow

Kamerzysta na wesele Zakopane

Drodzy Narzeczeni. Ślub i wesele to nie wątpliwie jedna z najpiękniejszych chwil w Waszym wspólnym życiu..

Czyż nie było by cudownie wracać do tego przy każdym oglądaniu zdjęć i filmu z łezką wzruszenia? Tego dnia stajecie się jednością, chcecie mieć wszystko dopracowane i zapięte na ostatni guzik..

Jesteśmy dla Was Stworzymy cudowną opowieść o Waszej miłości.. Wszystko to najlepszej jakości sprzętem, z pełnym zaangażowaniem i z ogromnym doświadczeniem w bardzo dobrej cenie.

” Zapraszamy Was serdecznie do współpracy. Aby i Wam żyło się jak w bajce”…

 

Filmujemy i Fotografujemy z Pasją – wykonaliśmy 500 Produkcji Weselnych – Posiadamy Certyfikaty Renomowanych Serwisów, Sprawdź Nasze Rekomendacje!  Kamerzysta na wesele Zakopane, wideofilmowanie Zakopane,  fotografia ślubna Zakopane. 

Gwarantuję plastyczny obraz z żywymi kolorami i doskonały dźwięk w Waszym filmie. BAJKOWE PLENERY.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Nowoczesny montaż. Zobacz barwy, wsłuchaj się w dźwięki. Kamery 4 K, DRON, LUSTRZANKI CYFROWE, Latająca kamera- kran kamerowy, rejestratory dźwięku, elektroniczne stabilizatory obrazu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

Prowadzę OGÓLNOPOLSKĄ SZKOŁĘ FILMOWANIAWYDAŁEM WŁASNĄ KSIĄŻKĘ o filmowaniu. Współpracujący ze mną operatorzy – kamerzyści – filmują dla Telewizji Polskiej – możecie więc mieć film rodem z telewizyjnych seriali.

Świadczymy usługi wideofilmowania i fotografowania na terenie Zakopanego i okolic.


Kamerzysta na wesele i wideofilmowanie Robert tel. 694-907-727 Anna 602-174-098 lub e-mail – kliknij domano1@o2.pl

 

Filmujemy LUSTRZANKAMI, KAMERAMI TELEWIZYJNYMI / do 7 kamer i lustrzanek na weselu /, synchronicznie DRONEM, posiadamy prawie 10 metrowy KRAN KAMEROWY, urządzenia do rejestracji obrazu z powietrza, z lotu. Oferujemy rejestrację materiału nawet do 5 operatorów kamer lub lustrzanek cyfrowych.

Ślub i wesele to bardzo ważny moment w życiu. Rejestracja wysokiej jakości materiału przez profesjonalistów umożliwia Państwu zachowanie wiernych wspomnień ludzi i wydarzeń na całe życie, jak i stanowi wspaniałą pamiątkę dla przyszłych pokoleń / dzieci, wnuczęta /. Wybierając operatora kamery i fotografa – zaufajcie Państwo profesjonalistom.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

My jesteśmy profesjonalistami. Realizujemy WESELA VIP, poruszamy się TERENOWĄ LIMUZYNĄ AUDI Q7

Dzięki pracy na lustrzankach uzyskujemy kinową głębię ostrości / rozmyte tło /, pracując na telewizyjnych kamerach Panasonic wartości ponad 20.000 zł rejestrujących obraz w wysokiej rozdzielczości, uzyskujemy obraz jak w telewizyjnych serialach. Dzięki zastosowaniu rejestratorów dźwięku i zewnętrznych mikrofonów uzyskujemy gwarancję wysokiej klasy dźwięku. Stosując jednocześnie rejestrację kilku operatorów dajemy 100 procentową pewność zapisu.

Zapraszam do współpracy Robert tel. 694-907-727 Anna 602-174-098 lub e-mail – kliknij domano1@o2.pl

Kamerzysta na wesele Zakopane, wideofilmowanie Zakopane,  fotografia ślubna Zakopane.