(5)
Autor: Wioletta & Liam
Dodano: 12-07-2017
Data imprezy: 13-05-2017
Miejscowość: Lipnica Wielka – Skomielna Biala
Wspolpraca z Panem Robertem to sama przyjemnosc. 
Rozmowa podczas spotkania? na temat, szczegolowo I z wieloma pomyslami Jak I co zrobic zeby bylo jeszcze lepiej. 
Kazda para ma juz umyslane gdzie chcialaby miec plener Jak rowniez I my mielismy…przedstawiasz sprawe na to Pan Robert odpala laptop I od razu pokazuje Jak jest w danym miejscu (oczywiscie z wlasnego doswiadczenia)…. Poprostu genialnie….
 (5)
Autor: Natalia i Paweł
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 14-01-2017
Miejscowość: Uszew
W 100% polecamy usługi Pana Roberta! Jesteśmy zadowoleni zarówno ze zdjęć jak i z filmu. Cała współpraca przebiegała bardzo pomyślnie i sympatycznie. Zdjęcia w pełni uchwyciły wszystkie ważne momenty z całego dnia ślubu, a film przywołuje wspaniałe wspomnienia! Plener z Panem Robertem to była czysta przyjemność. Mnóstwo pomysłów i podpowiedzi sprawiły, że nasze zdjęcia i filmy plenerowe są wyjątkowe i wszystkim się podobają. 
Jeszcze raz polecamy! 
Natalia i Paweł
 (5)
Autor: marcin
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 02-05-2017
Miejscowość: Mszana Dolna
bardzo serdecznie polecamy ! 
jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i zdjęć wykonanych przez Pana Roberta. Nasza wspołpraca przebiegła w bardzo milej atmosferze, polecamy gorąco!
 (5)
Autor: Jolanta i Łukasz
Dodano: 08-07-2017
Data imprezy: 11-02-2017
Miejscowość: Łososina Dolna
Polecamy w 100% Pana Roberta i jego zespół 
którzy sumiennie podchodzą do swojej pracy. 
Film oraz zdjecia zostały wykonane w przemiłej atmosferze ich profesjonalizm oraz pomysłowość widać na każdym zdjęciu. 

Polecamy ich gorąco i dziękujemy jeszcze raz za współpracę 🙂
 (5)
Autor: Kinga i Łukasz
Dodano: 30-03-2017
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Kasina Wielka
Witamy 🙂

Pana Roberta polecamy bardzo gorąco!

Do swojej pracy podchodzi bardzo profesjonalnie oraz z pełną pasją, dzięki czemu ma sporo świetnych pomysłów i umie podpowiedzieć Narzeczonym. W czasie każdego ze spotkań konkretnie odpowiadał na pytania i potrafił bardzo dobrze doradzać.
Nasz ślub został przepięknie sfotografowany i zwieńczony cudownym filmem. Na filmie doskonale odtworzono dźwięk zarówno z kościoła jak i sali oraz wspaniale zachowano piękne momenty z wesela. Film zrobiony jest w świetnej jakości.
Plener ślubny dzięki fantazji Pana Roberta odbył się w Tatrach po Słowackiej stronie. Zdjęcia z dnia ślubu jak i z pleneru są przepiękne i wspaniałe. Dzięki nowatorskim i niecodziennym pomysłom oraz realizacji zdjęcia ze ślubu i pleneru oraz film wzbudzają pełen zachwyt i podziw w rodzinie.

Każdemu, kto tylko zastanawia się nad wyborem Pana Roberta bardzo gorąco polecamy współpracę z nim. Na pewno nikt nie pożałuje tego wyboru i będzie zadowolony.

A samemu Panu Robertowi bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę oraz pozdrawiamy.

Kinga i Łukasz 🙂
 (5)
Autor: Sylwia i Marek
Dodano: 23-03-2017
Data imprezy: 12-08-2016
Miejscowość: Spytkowice „przystań Kabanos”
Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Zdjec Pana Roberta i jego Kolegów. Już wtedy widzieliśmy pełen profesjonalizm w tym co robią, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty radości i wzruszenia. Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że dobrze wybraliśmy. Zarówno zdjęcia z dnia Slubu jak i sesja w plenerze wzbudziły wielki zachwyt, a film ślubny przerósł najśmielsze nasze oczekiwania… 🙂 
Każdemu z czystym sumieniem możemy Gorąco Polecić ekipę Pana Roberta! 

 (5)
Autor: ewelina
Dodano: 10-03-2017
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Zakopane
Polecamy gorąco!Bardzo dobry kontakt na wszystkie pytania szybkie i konkretne odpowiedzi .Jeśli chodzi o film i zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie Nasz Wielki dzień została orginalnie uwieczniony.Naprawdę z całego serca polecamy będziecie zadowoleni.
Jeszcze raz dziękujemy Panie Robercie i pozdrawiamy

Ewelina i Rafał 🙂
 (5)
Autor: Gabriela i Jarosław
Dodano: 09-03-2017
Data imprezy: 22-10-2016
Miejscowość: Klecza Górna, Wadowice
IDEAŁ 🙂 
Nasz cudowny dzień, został uwieńczony wspaniałym filmem, takim jakim sobie go wymarzyliśmy. Film robi ogromną furorę między naszymi znajomymi oraz rodziną 🙂 Jeśli macie jakieś wątpliwości, to proponuję je rozwiać i zaprosić Pana Roberta do współpracy. Napewno nie pożałujecie tego. Gwarantuję miłą współpracę 🙂
Jeszcze raz dziękujemu,
Gabi i Jarek
 (5)
Autor: Kinga Michałek
Dodano: 31-07-2016
Data imprezy: 18-06-2016
Mnie od samego początku zauroczyła osoba Pana Roberta. Człowiek pełen pomysłów i entuzjazmu. Widać, że do pracy podchodzi z pełną pasją. Spotykając się w sumie sporządziliśmy kilka scenariuszy – przy pierwszym spotkaniu, następnie przed samym weselem a w końcu przed rozpoczęciem montażu filmu. W każdym momencie czułam, że film i zdjęcia z mojego wesela będą dokładnie takie, jakie sobie wymarzyłam. Tak było. Za to serdecznie dziękuję Panie Robercie. Polecam !!!
 (5)
Autor: Sylwia Zielińska
Dodano: 25-07-2016
Data imprezy: 11-08-2018
Zauroczona Państwa oferta zamieszczona na stronie internetowej, chciałabym zapytać o kilka istotnych kwestii:) Najpierw- termin ślubu- 11.08.2018 Jeśli macie Państwo wolny ów termin prosiłabym o kontakt, gdyż zależy mi na zapoznaniu szczegółów tj.cena oraz co w jej ramach mogę otrzymać -ile zdjęć itp itd. Wesele będzie z udziałem żołnierzy- sam oficer się żeni, stąd zależy mi aby pięknie to zarejestrować, a z tego co widziałam, nie jest to dla Państwa problem:) Czekam na kontakt!
 (5)
Autor: Anna Białkowska
Dodano: 16-07-2016
Data imprezy: 04-06-2016
Dziękuję Panu Robertowi i jego ekipie za cudowny i pełen miłości film weselny oraz wspaniałe zdjęcia z mojego najpiękniejszego dnia. Doskonały dźwięk z kościoła i sali, ekstremalna jakość produkcji, romantyczny plener na tatrzańskiej polanie. Cudowny film, wspaniałe zdjęcia. Bardzo, bardzo gorąco dziękuję Panie Robercie.
 (5)
Autor: Anita i Krzysztof
Dodano: 20-06-2016
Data imprezy: 14-05-2016
POLECAM GORĄCO!!! Rewelacyjny kontakt! Wszystko wykonane profesjonalnie i zgodnie z oczekiwaniami! Dobra cena!!! Film ogląda się z przyjemnością!!!
 (5)
Autor: Justyna Popielas
Dodano: 03-06-2016
Data imprezy: 30-04-2016
Dziękujemy serdecznie za pomoc oraz profesjonalizm.SERDECZNIE POZDRAWIAMY
 (5)
Autor: Ola Paweł Żóltek
Dodano: 06-05-2016
Data imprezy: 08-08-2015
Serdecznie polecamy wszystkim bardzo wymagającym i tym mniej wymagającym wybór Pana Roberta, aby to on uwiecznił Wasz wielki dzień. My jako ci bardzo wymagający klienci, których nie zadowolą oklepane filmy, montaże, tylko oryginalne i unikatowe rozwiązania……. Z radością możemy stwierdzić, że jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani współpracą z Panem Robertem. I gorąco polecamy, przede wszystkim ze względu na pełen profesjonalizm i miły kontakt. Zarówno On, jak i dwie Panie fotograf- Irena i Małgosia, są ludźmi, którzy do każdego zlecenia podchodzą z pasją i wielkim zaangażowaniem.Zatem polecam wszystkim to Studio bo naprawdę warto. My za wszystko dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie)) Ola i Paweł Żółtek